Dzień Mola

23 października w naszej szkole organizowany był Dzień Mola. Z tej okazji na długich przerwach przeprowadzane były różne gry i zabawy. Uczniowie w zabawny sposób oswajali się z tą niełatwą nauką. Chemicy ze starszych klas oraz nauczyciele również mogli znaleźć coś dla siebie i wziąć udział w „molowych quizach”. Na szczęśliwych zwycięzców czekały nagrody. Jeżeli ktoś miał wątpliwości, czy jego wiedza jest wystarczająco dobra, by w nich wystartować, mógł szybko ją posiąść z wywieszonych plakatów i rozdawanych ulotek. Wszystkie atrakcje cieszyły się dużą popularnością. Organizacją tego wydarzenia zajęli się uczniowie klas VII, a pieczę nad nimi sprawowała pani Tuzińska, która zainicjowała cały pomysł. Cały dzień upłynął w szczęśliwej i radosnej atmosferze.

Uczniowie klas VII