Dziewczyny z naszej szkoły najlepszymi dziennikarzami

Zespół Szkół Samochodowych zorganizował II Międzyszkolny Konkurs “Young Journalists’ “, w którym zadaniem uczestników było wcielenie się w rolę dziennikarzy gazetki o tytule 'Young Journalists'  i wykonanie pracy w języku angielskim w jednej z trzech kategorii:1. Pisanie listu do redakcji szkolnej gazetki, 2. Pisanie artykułu do szkolnej gazetki, 3. Pisanie wywiadu ze sławną osobą. Tematem  przewodnim tegorocznej edycji konkursu było 'The future of self-driving cars’. Prace konkursowe były oceniane w trzech kategoriach: treści, języka oraz oprawy wizualnej. Trzy nasze uczennice 9 marca 2019r. odebrały dyplomy i nagrody: I miejsce- JULIA SATKO, klasa 8c, III miejce- MAJA WINIECKA, klasa 8c, III miejsce- MAŁGORZATA GWAREK, klasa 8a. Julia i Gosia zdobyły również nagrody w konkursie języka angielskiego „Quiz wiedzy o krajach anglosaskich”. Dziewczyny, gratulujemy!!!

mgr Patrycja Kuczkowska