Jasełka

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku w parafii NSNMP podczas Mszy świętej grupa utalentowanych uczniów klas trzecich naszej szkoły przedstawiła historię Bożego Narodzenia. W grudniu młodzi aktorzy zaprezentowali jasełka podczas szkolnych spotkań wigilijnych przed dziecięcą publicznością. Dzięki uprzejmości księdza proboszcza dzieci wspólnie ze swoimi bliskimi mogły jeszcze raz przeżyć historię wędrówki Maryi i Józefa. Przedstawieniu towarzyszyły piękne kolędy w wykonaniu zespołu instrumentalnego "Dzwoneczki" oraz chóru "Dolce Cancto", któremu akompaniowała pani Roksana Ptasznik. Śpiew pięknych kolęd w wykonaniu chóru aniołów, wprowadził wszystkich w uroczystą atmosferę. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów zaowocowało wspaniałym spektaklem, który wywarł duże wrażenie na zgromadzonej publiczności. Występom dzieci towarzyszyła wystawa szopek, wykonanych przez uczniów naszej szkoły w ramach II Szkolnego Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Serdeczne gratulacje dla uczniów !!!