Konkurs fotograficzny i konkurs plastyczny - zaproszenie do udziału

W ramach programu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna zapraszamy do udziału w następujących konkursach międzyszkolnych:

1. konkurs fotograficzny "To, co najważniejsze". Uczniowie tworzą jedno zdjęcie, którego celem jest ukazanie, co dla nich jest ważne, co cenią, co mają do powiedzenia o sobie, co lubią i jakie mają pasje. Zdjęcie, które trzeba wydrukować i dostarczyć w formacie A4 może być wykonane w dowolnej technice i kolorystyce. Podpisane prace proszę dostarczyć do 25.04.2019 (czwartek) do świetlicy szkolnej (do pracy należy dołączyć zgodę podpisaną przez opiekuna – do pobrania w świetlicy).

2. konkurs plastyczny "Symbole wolności'. Uczniowie przygotowują jeden słynny na cały świat symbol wolności (np. zburzony mur berliński, znak solidarności, Statua Wolności, zaciśnięta pięść, biały gołąb, znicz olimpijski). W pracy nad symbolami uczniów będą mogli wspomóc dorośli (np. rodzice). Każda praca przedstawiona być musi w formacie 3D (przestrzennej). Podpisane prace proszę dostarczyć do 25.04.2019 (czwartek) do świetlicy szkolnej.