Konkurs „Na ratunek 112”

Dnia 5.03.2019 r. uczennica naszej szkoły, Julia Roszczyn odebrała gratulacje z rąk Wicewojewody Kujawsko–Pomorskiego za zajęcie I miejsca w konkursie pt. „Na ratunek 112”. Konkurs był organizowany we współpracy z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Honorowy patronat nad konkursem objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski. W Urzędzie Wojewódzkim zebranych uczniów wraz z opiekunami przywitał zastępca dyrektora, który poprosił laureatów konkursu o to, aby byli oni ambasadorami Centrum Powiadamiania Ratunkowego w swoich szkołach. Dziękujemy pracownikom wydziału za prezentację ukazującą prace oraz problemy operatorów centrum oraz za możliwość udziału w dyskusji na temat braku świadomości w prawidłowym korzystaniu z numeru alarmowego 112. W konkursie ogółem wzięło udział około 100 prac uczniów, a Julka w swojej kategorii wiekowej zajęła I miejsce.