„Razem na Święta”

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

(św. Jan Paweł II)

W tym roku przyłączamy się do akcji „Razem na Święta”. Podjęliśmy wiele inicjatyw w ramach przedświątecznego wolontariatu. Włączyła się w nie cała społeczność szkolna: uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Jesteśmy w trakcie realizowania kilku akcji: zbieramy dary dla „Szlachetnej Paczki”, zbieraliśmy bilon dla fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo – „Ile waży św. Mikołaj”, sprzedajemy świece – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, organizujemy świąteczną zbiórkę żywności – akcja „Tak! Pomagam”. Relacje i zdjęcia z naszych działań ukażą się po ich zakończeniu.

Zapraszamy do włączenia się do naszych akcji.

Szkolne Koło Wolontariatu i koło Caritas