Światowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej

26 listopada w bibliotece szkolnej odbyły się uroczyste obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, w których wzięli udział uczniowie z klas I-V. Dzieci przyniosły swoje ulubione maskotki, które z radością zaprezentowały przed innymi. Uczestnicy poznali historię Misia Teddy, a także odgadywali imiona bajkowych pluszaków. Dzieciom najbardziej podobało się układanie misiowych puzzli oraz jedzenie miodku na wyścigi. Uczniowie mogli sprawdzić swoje wiadomości o niedźwiedziach podczas krótkiego testu wiedzy. Nagrodą za przejście wszystkich konkurencji był pluszowy miś Alfie. Z przygotowanej na tą okazję wystawy książek dzieci mogły zabrać do domu interesujące je pozycje. Na zakończenie wszyscy dostali misiowe kolorowanki.