TALENT SHOW – ŁĄCZY NAS SZTUKA

W dniu 26.02.2019 odbyła się w naszej szkole impreza pod nazwą TALENT SHOW – ŁĄCZY NAS SZTUKA przeprowadzona w ramach realizacji programu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna. W kategorii klas I – III wzięło udział 12 uczestników a w kategorii klas IV – VIII – 19. Na dużej sali gimnastycznej mieliśmy możliwość podziwiać talenty naszych koleżanek i kolegów. W repertuarze przeważały tańce oraz śpiew, ale pojawił się również sport (piłka nożna i ping – pong) oraz prezentacja prac plastycznych. Jury wybrało w każdej kategorii po 3 osoby, które będą reprezentowały szkołę w półfinałach rozgrywających się w SP 41 (kl. I –III ) oraz w ZS 8 (kl. IV – VIII ).

Zwycięzcy kl. I – III:

Klaudia Zaborowska kl. 1 (taniec)

Emilia Preus kl. 2 (taniec)

Emilia Mazur kl. 3 (śpiew)

Zwycięzcy kl. IV – VIII:

Zosia Rusak kl. 5 (śpiew)

Iza Budnik kl. 5 (taniec)

Stasia Siewkowska kl. 6 (śpiew)

Dnia 7.03.2019 r. uczennice naszej szkoły zaprezentowały swoje talenty taneczno – wokalne w międzyszkolnym konkursie pt. „Łączy nas sztuka – talent show”, który odbył się w ZS nr 8 w Bydgoszczy.
Spośród trzydziestu uczestników do ścisłego finału zakwalifikowało się ośmioro uczniów, w tym dwie nasze reprezentantki: Iza Budnik oraz Stasia Siewkowska.

Serdecznie gratulujemy!