Wakacyjny turniej plażowy tylko w naszej szkole!

4 czerwca 2018r. w poniedziałek na nowo powstałym boisku do plażowej piłki siatkowej przy ul. Gniewkowskiej odbył się turniej dla dziewcząt z klas 7 zorganizowany przez naszą szkołę. W turnieju wzięły udział reprezentacje 4 szkół: SP 56, SP 57, SP Sokrates i SP 38. Pogoda dopisała, kibice również. Od samego początku do końca turnieju był z nami Pan Krzysztof Laskowski, przewodniczący Rady Osiedla Glinki-Rupienica, sponsor nagród turniejowych. Turniej wygrała szkoła "Sokrates" 2.  miejsce zajęła SP38, 3. miejsce SP 57, 4. miejsce SP 56. Nagrody wręczała Pani Dyrektor Hanna Rauchfleisch. Nie słyszeliśmy o organizacji podobnego turnieju w Bydgoszczy. Nadmieniamy,że w "Sokratesie" grała dziewczyna z USA , co podnosi  turniej do rangi międzynarodowej :-).  Chyba jesteśmy prekursorami. Wszystkim uczestnikom bardzo się podobało więc wpisujemy turniej do kalendarza naszych cyklicznych imprez sportowych. Ze sportowym pozdrowieniem Lidia Graul.