WIELKI SUKCES NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

21 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Dzieje Polski” edycja XI „Jagiellonowie na tronie Polski”. Organizatorzy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla klas I – III „Dzieje Polski” dziękują wszystkim dzieciom uczestniczącym w konkursie oraz zaangażowanym w ich przygotowanie nauczycielom i rodzicom. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 416 uczestników z 35 placówek, w tym: 161dzieci pisało test, 58 uczestniczyło w konkursie pieśni, 197 uczniów nadesłało prace plastyczne. Uczestnikom zmagającym się z testem gratulujemy dużej wiedzy historycznej, śpiewającym – nieprzeciętnych umiejętności wokalnych, a autorom prac plastycznych – twórczych zdolności. Z satysfakcją informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody i wyróżnienia w teście historycznym. Wykazali się dużą wiedzą!

2. miejsce: Zofia Sypniewska – klasa 1c

3. miejsce: Olga Delmaczyńska – klasa 1c

Mateusz Rak – klasa 1b

Wyróżnienie: Weronika Popek – klasa 1a

Wiktor Zarychta – klasa 1b

Michał Mikołajczak – klasa 2a.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!