Wiosenny kiermasz wielkanocny

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców i Nauczyciele planują zagospodarować przestrzeń na korytarzu oraz na boisku szkolnym. Chcielibyśmy zakupić naklejane gry korytarzowe na podłogę oraz farby na pomalowanie plansz do zabawy na boisku. Pragniemy, aby dzieci spędzały przerwy na wspólnej, ruchowej zabawie, zarówno w budynku, jak i na powietrzu. Zaplanowaliśmy szereg imprez związanych ze zbiórką na zakup naklejek oraz farb.

W najbliższym czasie, 21 marca podczas drzwi otwartych,  proponujemy Państwu zakup kartek wielkanocnych oraz króliczków, wykonanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

Planujemy jeszcze w tym roku szkolnym: festyn dla osiedla i spotkanie muzyczno-teatralne. W trakcie każdej imprezy będziemy rozprowadzać cegiełki. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na ww. cele.

Zapraszamy chętnych Rodziców do współpracy.

Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna SP38 i Koło Wolontaryjne SP38