Wzięliśmy udział w akcji "Wszystkiego dobrego dla chorego"

Samorząd Uczniowski rozpoczął współpracę z Fundacją Dr Clown, która zajmuje się wpieraniem chorych dzieci, które przebywają na oddziałach onkologicznych. Wsparcie to polega na terapii śmiechem oraz zabawnych animacjach. Wzięliśmy udział w akcji organizowanej przez fundację - "Wszystkiego dobrego dla chorego". Chętne dzieci na zajęciach plastycznych i w domu wykonały kolorowe i zabawne prace plastyczne (110 prac), opatrzyły je serdecznymi życzeniami i dowcipami, aby rozweselić chore dzieci. Prace zostaną przekazane chorym 11 lutego z okazji Międzynarodowego Dnia Chorego.W pierwszym semestrze na zajęciach plastycznych dzieci wykonały 78 laurek dla chorej na raka dziewczynki z Bydgoszczy , której marzeniem było otrzymać na 6 urodziny jak najwięcej wesołych kartek z życzeniami i rysunkami dotycznącymi bohaterów bajek Walta Disney'a. Kartki zostały przekazane solenizantce i sprawiły jej dużo radości.