Bal karnawałowy uczniów klas I - III

Opublikowano: 2024-02-24 15:15, Numer artykułu: 79086 , Autor: P.Strychalski

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Dnia 2 lutego 2024 roku w udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postacie! To dzieci z klas 1-3 przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko.
Zabawa prowadzona była przez profesjonalnych animatorów, którzy zachęcali uczniów do zabawy. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami, a także i nauczycielami. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom aktywne spędzenie czasu w miłej atmosferze.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów balowych.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.