Dzień Pluszowego Misia

25.11.2019r. świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w bibliotece szkolnej odbyły się liczne gry i zabawy, m.in. rysowanie misia z zamkniętymi oczami, rozwiązywanie zagadek czy układanie misiowych puzzli. Odbył się seans bajek o Misiu Uszatku oraz o Misiu Yogi. Podczas świętowania nie mogło zabraknąć pluszowych maskotek, które dzieci specjalnie przyniosły tego dnia do szkoły. Największą atrakcją było opowiadanie o swoim pluszaku oraz przejście przez całą szkołę w „misiowym pochodzie”. Wszyscy świetnie się bawili.

Tego dnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój przyjaciel MIŚ”. Nagrodzeni zostali:
- Maja Sinda kl. 2b
- Klaudiusz Zaręba kl. 5e
- Zofia Sypniewska kl. 2c
- Małgosia Fischer kl. 1b
- Nina Wolska kl. 3a
- Marta Olejniczak kl. 1b
- Kalina Mazurkiewicz kl. 6a

Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej na tablicy obok biblioteki.