I EKOLOGICZNY KIERMASZ ROŚLIN

Cele wydarzenia:
- promowanie ochrony środowiska,
- propagowania świadomości ekologicznej,
- zbiórka pieniędzy na zakup farb oraz innych materiałów niezbędnych do stworzenia na szkolnym boisku gier asfaltowych dla dzieci, a także gry w postaci maty.
Wydarzenie stanowi również dobrą lekcję przedsiębiorczości.
Termin - 22.06.23 r. od 08.00 do 10.30.
Miejsce – SP nr 38 w Bydgoszczy – parter (duży hol).
Adresaci: Zainteresowani mieszkańcy naszego miasta, którzy pragną weprzeć naszą akcję.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w kiermaszu. Będzie można zakupić sadzonki roślin ogrodowych i doniczkowych.
Osoby, które pragną przekazać roślinki, sadzonki lub ziemię na nasz kiermasz proszone są o dostarczanie ich od 14.06.23 r. do 21.06.23 r. (sala nr 3 lub 6).
Dzięki zdobytemu przez Bydgoskiemu Grantowi Ekologicznemu oraz wkładowi organizatorów akcji cześć pieniędzy zostanie przeznaczonych na następujące elementy projektu:
- pokrycie kosztów wydruku plakatów,
- uzupełnienie i wzbogacenie asortymentu roślin antysmogowych,
- zakup ziemi oraz dekoracyjnych donic i osłonek,
- zakup papierowych toreb, do których będą pakowane zakupione rośliny,
- Zbiórka roślin lub sadzonek trwać będzie: 14-21.06.23 r. SP nr 38 w Bydgoszczy
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji.
Koordynatorki
Anna Bukowska i Magdalena Urbańska