Klasy I - III - nauczanie on-line

Opublikowano: 2020-11-06 13:52, Numer artykułu: 33046 , Autor: H.Rauchfleisch

Szanowni Państwo.

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020, poz. 1960), od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III oraz do 29 listopada br. przedłużeniu uległo zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.

Od poniedziałku, 9 listopada br. uczniowie klas I-III realizują 30 - minutowe zajęcia on-line zgodnie z planem lekcji. Pozostałe 15 minut przeznaczają na pracę z zeszytem przedmiotowym, podręcznikiem lub ćwiczenia. Lekcje zaplanowane będą w Kalendarzu aplikacji MS Teams. Dzieci klas I - III, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19, będą mogły uczęszczać na zajęcia świetlicy szkolnej.

Uczniowie klasach IV – VIII pracują zgodnie z ustaleniami z dnia 23 października br.

Świetlica i biblioteka funkcjonuje w dotychczasowych godzinach pracy.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych uczniowie klas VIII mają możliwość uczestnictwa w konsultacjach indywidualnych lub w grupach do pięciu osób.

Konkursy przedmiotowe odbywać się będą na terenie szkoły zgodnie z nowym harmonogramem (https://kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/download/zal_00009831_01_01.pdf). Uczniowie przychodzą w wyznaczone dni do szkoły o godz. 9.50. Zbiórka uczestników na holu I piętra przed salą 104.

Hanna Rauchfleisch