PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Opublikowano: 2023-01-16 13:42, Numer artykułu: 63133 , Autor: H.Rauchfleisch

W dniach: 18—20.01.2023r. odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty.

Uczniowie klas I-III uczestniczą w zajęciach zgodnie z planem lekcji.

Uczniowie klas IV-VII rozpoczynają lekcje:

- 18.01.2023r. (środa) od 5.godziny lekcyjnej, tj. rozpoczynają lekcje o 11.45 i realizują kolejne, zgodnie z planem lekcji,

- 19 i 20.01.2023r. (czwartek i piątek) od 4.godziny lekcyjnej, tj. od 10.45 i realizują kolejne, zgodnie z planem lekcji.

Wszyscy uczniowie klas ósmych przychodzą do szkoły każdego z wyznaczonych dni egzaminu o godz. 7.45.

18.01.2023r. (środa), godz.8.00– egzamin próbny z języka polskiego

19.01.2023r. (czwartek), godz. 8.00 – egzamin próbny z matematyki

20.01.2023r. (piątek), godz.8.00 – egzamin próbny z języka angielskiego/jezyka niemieckiego

Uczniowie wykorzystują maksymalnie przeznaczony czas na rozwiązanie testu. Opuszczają salę po wyznaczonym czasie.

W dniach egzaminu próbnego uczniowie klas ósmych nie mają lekcji.

Uczniowie zabierają na egzamin:

- legitymację szkolną,
- 2 długopisy lub pióra z czarnym atramentem/tuszem (niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych) oraz linijkę (tylko na egzamin z matematyki),
- małą butelkę wody, którą stawiają na podłodze, przy nodze stolika.

Uczniów obowiązuje:
- strój  apelowy,
- zakaz wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych oraz zakaz  rozmów, zadawania pytań członkom zespołu nadzorującego po zapisaniu godziny rozpoczęcia egzaminu.

Drodzy Ósmoklasiści,

potraktujcie poważnie próbę przed EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY.

Zmierzycie się z nową sytuacją, dostosowaniem się do określonych zasad, pisaniem testu w nieco innych warunkach, z gospodarowaniem czasu i z panowaniem nad stresem.

Sprawdzicie swoją wiedzę i umiejętności.

Życzę powodzenia!

Hanna Rauchfleisch