Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada (już jutro) nasi pluszowi ulubieńcy będą obchodzić swoje święto. Z tej okazji biblioteka szkolna oraz świetlica zapraszają do wzięcia udziału w konkursach adresowanych do dwóch grup wiekowych.

Konkurs plastyczny dla klas I-III

Zadaniem uczniów jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej swojego ulubionego misia bądź inną maskotkę. Dzieło tworzymy samodzielnie. Technika wykonania dowolna. Skan lub zdjęcie pracy wysyłamy na adres 38sp@wp.pl podając swoje imię, nazwisko oraz klasę. Na prace czekamy do 28 listopada 2020r. Dzieci, które złożyły swoje prace już wcześniej (w formie tradycyjnej) także wezmą udział w konkursie. Uczestnicy wyrażają zgodę na opublikowanie prac na stronie internetowej szkoły.

Konkurs literacki dla klas IV-V

Zadaniem uczniów jest napisanie wiersza lub krótkiej historyjki o przygodach swoich pluszowych ulubieńców. Podpisane prace (imię, nazwisko oraz klasa) wysyłamy na adres 38sp@wp.pl do dnia 28 listopada 2020r. Uczestnicy wyrażają zgodę na opublikowanie prac na stronie internetowej szkoły.

Życzymy powodzenia!