Szkolny Miś

Opublikowano: 2023-11-15 19:34, Numer artykułu: 74950 , Autor: P.Strychalski

W poniedziałek 13 listopada  w naszej szkole na sali gimnastycznej odbył się "II Turniej Gier i Zabaw – Szkolny Miś" dla klas 4.
Celem naszej sportowej imprezy było promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, oraz dodatkowo podnoszenie poziomu sprawności fizycznej dzieci oraz rozwijanie ich zainteresowań.
Tym spotkaniem klas 4 ponownie rozpoczęliśmy cykl „sportowe poniedziałki”
w naszej szkole. Każda reprezentacja klas biorąca udział w zabawach sportowych składająca się z 4 chłopców i 4 dziewczynek.
W trakcie trwania rozgrywek panowała miła atmosfera a także obowiązywała  zasada „fair- play”. Uczniowie chętnie angażowali się w każdą konkurencję. Wszystkie wyścigi rozgrywane były z olbrzymim zaangażowaniem, przy ogłuszającym dopingu.
Po podsumowaniu wyników okazało się, że najlepsze klasy to:
- 1 miejsce 4c
- 2 miejsce 4b
- 3 miejsce 4a
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i tym samych życzymy Wszystkim dalszych sportowych sukcesów .
Ze sportowym pozdrowieniem - nauczyciele wychowania fizycznego.