TWOJA BIBLIOTEKA – TWOJA PRZYGODA

Opublikowano: 2021-10-14 22:33, Numer artykułu: 44633 , Autor: B.Budziak

TWOJA BIBLIOTEKA – TWOJA PRZYGODA

Biblioteka szkolna SP 38 zaprasza uczniów w swe progi i gorąco zachęca do czytania. Niech każdy Twój dzień spędzony w szkole Drogi Uczniu, stanie się okazją do przeżywania niezapomnianych przygód!

W naszej bibliotece co  tydzień odnajdziesz nowe słowo, którego znaczenia być może dotąd nie znałeś, a warto by zagościło w Twoim słowniku. Bogaty język, którym się posługujesz świadomie  świadczy o Twoim intelekcie i pomaga sprawnie i skutecznie się porozumiewać.

U nas nie ma nudy! Tablica z lekturowymi inspiracjami pozwoli Ci dostrzec inny punkt widzenia. Uczniowie naszej biblioteki w formie mapy myśli lub plakatów interpretują poznane lektury i dzielą się swoim spojrzeniem z koleżankami i kolegami. Taka galeria plakatów może być doskonałą powtórką do egzaminu ósmoklasisty, więc nie zwlekaj. Chodź i zobacz!

Drogi Czytelniku, w bibliotece cyklicznie zapoznasz się także z nowościami i książkami wartymi przeczytania, które zostaną wyeksponowane na „stoliku mola książkowego”.

Zapraszamy do biblioteki!

bibliotekarze SP nr 38