Uroki i zakamarki Starego Fordonu

Opublikowano: 2023-05-15 21:31, Numer artykułu: 68557 , Autor: P.Strychalski
W sobotę 13 maja była okazja poznać uroki i zakamarki Starego Fordonu.
Wspólnie z przewodnikiem panem Damianem Amonem Rączką odkryliśmy tajemnice Starego Fordonu. Poznaliśmy ciekawe historie i miejsca. Miło spędziliśmy czas. Wycieczka ta była formą integracji zespołu klasowego oraz rodzinnego spędzenia czasu w sposób ciekawy i innowacyjny. Środki na jej realizację zostały pozyskane z Bydgoskiego Grantu Oświatowego.
Informacje zwrotne od uczestników:
"To sobotnie przedpołudnie nie mogło być bardziej udane. Chyba mało kto się spodziewał, że historia Starego Fordonu  może kryć tak wiele. Charyzmatyczny oraz posiadający olbrzymią wiedzę nasz przewodnik Pan Damian, we wspaniały sposób oprowadził nas po Starym Fordonie, wydobył najciekawsze smaczki i przekazał je dzieciom, które z zaciekawieniem się wsłuchiwały w jego opowiadania. Wspaniała pogoda, mile spędzony czas, ogrom przekazanej wiedzy oraz wspólna intergacja sprawiły, że ten sobotni poranek nie mógł zacząć się lepiej. Dziękujemy!
"Pan przewodnik okazał się bardzo charyzmatyczny i bardzo ciekawie przedstawił informacje. Zasłużył nawet na przytulasy. A to wiele znaczy"
"Fantastycznie zorganizowana wycieczka po mało znanej części Bydgoszczy. Ciekawie opowiedziana historia miasta, którego nie ma. Przewodnik, Pan Damian w dostępny sposób wprowadził dzieci i rodziców w trudną historię trzech narodów mieszkających w tym urokliwym miejscu. Widać, że Stary Fordon to Jego pasja! Tacy Przewodnicy to Skarb! Czekamy na jeszcze!"