WALENTYNKOWA LEKCJA BIBLIOTECZNA

Opublikowano: 2022-02-21 13:46, Numer artykułu: 49992 , Autor: B.Budziak

WALENTYNKOWA LEKCJA BIBLIOTECZNA

W poniedziałek 14 lutego biblioteka zaprosiła dzieci ze świetlicy, by wspólnie świętować walentynki. Podczas lekcji bibliotecznej „Jak świętuje się walentynki w innych państwach?” uczniowie zapoznali się z obyczajami i tradycjami tego święta panującymi w innych krajach. Ponadto wysłuchali opowiadania pt. „Jak Kubuś Puchatek świętował walentynki?” i wzięły udział w pogadance o sposobach wyrażania uczuć.  Ostatnim zadaniem uczestników zajęć było pokolorowanie walentynkowego obrazka. Efekty prac uczniów prezentują poniższe zdjęcia. Walentynkowe spotkanie w bibliotece było pełne pozytywnych emocji, aktywnego słuchania i wytężonej pracy!

W poniedziałek „walentynkowo” było także w świetlicy. Wychowawczynie świetlicy zorganizowały liczne zajęcia, zabawy i wyświetliły filmy animowane. Swoją kreatywnością wykazały się także dzieci podczas wykonywania prac plastycznych i budowania z klocków.

nauczyciele bibliotekarze i wychowawczynie świetlicy