WIDEODOMOFON

Opublikowano: 2024-02-23 12:56, Numer artykułu: 79062 , Autor: H.Rauchfleisch

W trosce o bezpieczeństwo, przy wejściu głównym do szkoły zamontowany został wideodomofon. Pragniemy zminimalizować liczbę osób przebywających w szkole. Początkowo od godzin popołudniowych, tj. od godziny 14:30, za jego pomocą możliwe jest wejście do budynku (przycisk szkoła) oraz odbiór dzieci ze szkolnej świetlicy (przycisk świetlica). Po okresie próbnym godziny aktywności wideodomofonu będą wydłużane, aż obejmą cały dzień pracy szkoły – tj. od godz. 8.00. Wejście uczniów do szkoły będzie możliwe wtedy w czasie przerwy poprzedzającej rozpoczęcie lekcji, wg obowiązującego planu lekcji.

Jeśli chodzi o odbiór dzieci ze świetlicy, pragniemy zapewnić Państwa, że wideodomofon posiada bardzo dobrą kamerę, o dużej rozdzielczości – co umożliwia bardzo dokładny podgląd na ekranie zamontowanym w sali świetlicy. W razie wątpliwości wychowawcy świetlicy mogą poprosić o wejście osoby odbierającej w celu dokonania weryfikacji. Prosimy, aby w trakcie odbioru i wywoływania dziecka, osoba odbierająca zwrócona była twarzą w kierunku wideodomofonu i mówiła z bliskiej odległości – dziękujemy.