WYNIKI IV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O NATO

Opublikowano: 2022-10-31 10:42, Numer artykułu: 59322

Dnia 26 października 2022 roku, w siedzibie JFTC NATO w Bydgoszczy przy ul. Szubińskiej 2 odbył się "Dzień otwarty dla szkół". Pierwszym punktem tego spotkania był wykład połączony z pokazem pana komandora porucznika Piotra Adamczyka na temat historii i współczesnych problemów NATO. Następnie uczestnicy mieli okazję spotkać się z przedstawicielami wojska z różnych państw: Kanady, Słowacji, Włoch, Polski i Stanów Zjednoczonych. Po serii dociekliwych pytań, zadanych przez dzieci i wyczerpujących odpowiedzi wojskowych, nastąpił wyczekiwany przez uczestników czas ogłoszenia wyników IV wojewódzkiego konkursu wiedzy o NATO. Wręczenia nagród dokonali: dyrektor SP 38 w Bydgoszczy, Pani Hanna Rauchfleisch oraz Pan pułkownik Ladislav Svejda (Czechy).

1 miejsce
Oliwia Tomaszewska SP 16 w Bydgoszczy