23, 24 i 25 MAJA Egzamin Ósmoklasisty 2023

Opublikowano: 2023-05-19 15:21, Numer artykułu: 68732 , Autor: H.Rauchfleisch

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie klas ósmych.

W dniach: 23, 24 i 25 maja 2023r. o godz. 9.00 odbędzie się egzamin ósmoklasisty.

Wszyscy uczniowie klas ósmych przychodzą do szkoły każdego z wyznaczonych dni egzaminu na godz. 8.40.

Wszyscy uczniowie wchodzą wejściem głównym (wejście A) i kierują się przed wyznaczoną salę egzaminacyjną.

Uczniowie zabierają na egzamin:

- legitymację szkolną,

- 2 długopisy lub pióra z czarnym atramentem/tuszem (niedozwolone jest korzystanie
z długopisów zmazywalnych/ścieralnych) oraz linijkę (tylko na egzamin z matematyki, rysunki – jeżeli trzeba je wykonać – zdający wykonują długopisem, nie wykonuje się rysunków ołówkiem),

- małą butelkę wody, którą stawiają na podłodze, przy nodze stolika.

Uczniów obowiązuje:

- strój  apelowy,

- zakaz wnoszenia do sali egzaminacyjnej każdego urządzenia telekomunikacyjnego,
w tym telefonu komórkowego lub smartwatcha
oraz zakaz  rozmów, zadawania pytań  członkom zespołu nadzorującego po zapisaniu godziny rozpoczęcia egzaminu.

W przypadku zdającego wniesienie urządzenia telekomunikacyjnego na salę egzaminacyjną
skutkuje unieważnieniem egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu. Zakłócania przez ucznia prawidłowego przebiegu egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu, w sposób utrudniający pracę pozostałym uczniom, powodują przerwanie i unieważnienie temu uczniowi egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu.

Życzę powodzenia!

Hanna Rauchfleisch