15 rocznica utworzenia 1 Pomorskiej Brygady Logistycznej

Z tej okazji na terenie Strzelnicy Garnizonowej Jachcice, ul. Rynkowska 9 odbył się piknik wojskowy, w którym brali udział uczniowie z naszej szkoły.

Czytaj więcej!

MUZEUM MISYJNE

W mijającym roku szkolnym dzieci uczęszczające do świetlicy w piątkowe przedpołudnia brały udział w zajęciach programowych pod hasłem „Wędrujemy palcem po mapie dookoła świata z książką, zabawą i piosenką”.

Czytaj więcej!

Gala Finałowa BUSH

W dniu 10.06. 2019 w Sali konferencyjnej Zawiszy odbyła się Gala Finałowa BUSH (Bydgoskie Uczniowskie Spotkania Humanistyczne) organizowana w ramach programu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna.

Czytaj więcej!

NIEZWYKŁY KONCERT DLA SENIORÓW

We wtorek 4.06.2019 r. młodzi instrumentaliści Pracowni Instrumentalnej Szkoły Podstawowej Nr 38 oraz Młodzieżowego Domu Kultury Nr 6 w Bydgoszczy przygotowali po raz kolejny w tym roku niezwykły i wzruszający koncert.

Czytaj więcej!

Bajkowa Bydgoszcz

2 czerwca 2019r. po raz siódmy uczestniczyliśmy w imprezie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka znana pod nazwą Bajkowa Bydgoszcz.

Czytaj więcej!

Nasi uczniowie z wizytą w siedzibie JFTC NATO

17 maja nasi uczniowie uczestniczyli w dniu otwartym dla szkół w Centrum Szkolenia Sił Połączonych.

Czytaj więcej!

FESTIWAL KULTUR 2019

31 maja 2019 r. na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy braliśmy udział w Festiwalu Kultur, organizowanym w ramach programu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna.

Czytaj więcej!

Projekt Unijny Edu(R)Ewolucja

Edu(R)Ewolucja w naszej szkole.

Czytaj więcej!

Dzień Bez Śmiecenia

Uczniowie z każdym wrzuconym do worka odpadem dowiedzieli się, ile lat rozkładają się poszczególne odpady.

Czytaj więcej!

Każdy tworzyć może…

W piątek 30 maja 2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu muzycznego pn. „Wszystko Gra”. Zadanie polegało na skonstruowaniu instrumentu muzycznego według własnego pomysłu.

Czytaj więcej!