Chórzyści na koncercie kolęd „Z narodzenia Pana” w Filharmonii Pomorskiej

Dnia 21.12.2018 roku starsza grupa chórzystów z naszej szkoły miała zaszczyt godnie ją reprezentować na koncercie kolęd „Z narodzenia Pana” w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. W sali koncertowej wybrzmiały głosy ośmiu chórów dziecięcych, a łączna liczba chórzystów wyniosła aż 196! Towarzyszyła im Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej. Koncert był przepiękny i wzruszający. Połączone siły muzyków i dzieci kierowanych przez dyrygenta pana Bernarda Chmielarza zaprezentowały w sumie 15 kolęd, pastorałek i utworów świątecznych. Koncert był podzielony na 3 części, każda z nich prezentowała inny rodzaj utworów, a płynnie łączył je w całość grając na fortepianie pan Rafał Tworek. Występ chórzystów spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności oraz pana dyrektora Filharmonii, pana Macieja Puto. Serdecznie dziękujemy za możliwość wystąpienia i zaproszenie pani Ewelinie Boesche-Kopczyńskiej. To były dla nas niezapomniane chwile!