Congratulations for our winners!

Opublikowano: 2021-06-10 15:40, Numer artykułu: 41331 , Autor: B.Budziak

Congratulations for our winners!

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w konkursach z języka angielskiego, zarówno tych szkolnych, jak i tych organizowanych na terenie całego miasta i regionu. Jesteśmy bardzo z Was dumni, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak wiele wysiłku w to wkładacie, poświęcacie swój czas, a przede wszystkim rozwijacie swoje umiejętności językowe. W tym roku na szczególne wyróżnienie zasługują następujące osoby:

Antonina Krusa oraz Jan Kłobukowski, którzy zajęli II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Young Journalists 2021” organizowanym przez ZSS.

Maja Zakrzewska, która zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „How can pandemic lock down be used to learn English” organizowanym przez SP31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego.

Matylda Jakubowska, która wywalczyła I nagrodę w X Regionalnym Konkursie „Pocztówka z Kujaw”, którego organizatorami byli nauczyciele z Zespołu Szkół Budowlanych.

Z życzeniami dalszych sukcesów,

nauczyciele języka angielskiego