Deszcz nagród w programie Szkoła Otwarta i Tolerancyjna

Opublikowano: 2021-11-22 10:50, Numer artykułu: 46605 , Autor: P.Strychalski

W tym roku szkolnym po raz kolejny bierzemy udział w miejskim programie Szkoła Otwarta i Tolerancyjna. Tegoroczna edycja nosi nazwę „Nowa Nadzieja”. Projekt w tym roku rozpoczął się od organizacji 7 konkursów online, o zasięgu miejskim. Miło nam poinformować, że mamy w nich swoich laureatów. W dniu 10.11.2021 udaliśmy się do biura projektu po odbiór nagród oraz udzielaliśmy wywiadów przed kamerą.

Oto nasi zwycięzcy:

• Julia Baranowicz kl. 7 – I miejsce w konkursie wokalnym Arahja. Julka przepięknie wykonała pieśń „Mury” Jacka Kaczmarskiego. Opiekunem z ramienia szkoły była pani Roksana Ptasznik.

• Amelia Prądzyńska kl. 8 – I miejsce w konkursie oratorskim „Square – Testament McLuhana” na wypowiedź o wolności. Opiekunem była pani Natalia Reda.

• Lena Harmoza kl. 8 – II miejsce w konkursie reportersko – filozoficznym „Ergonauci”. Opiekunem była pani Hanna Leibman.

• Oliwia Dolna kl. 7 – II miejsce za rozwiązanie Rebusu Miejskiego. Opiekunem była pani Natalia Reda

• Julia Bartel, Wiktoria Kulczycka, Natalia Straus – III miejsce za udział w Grze Miejskiej ‘Open Your Mind „Secret”. Opiekunem była pani Julia Kuklińska.

Na uwagę zasługuje fakt, że nasze uczennice rywalizowały z uczniami szkół ponadpodstawowych.

Zwycięzcom i opiekunom gratulujemy nagród i życzymy dalszych sukcesów.