Dyskoteka karnawałowa

Dnia 28 lutego 2019 odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa dla klas 4 i 5. Opiekun SU wraz z uczniami prowadzącymi dyskotekę zorganizował konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe. Wybór był trudny, ponieważ dzieci w ciekawych strojach było wiele. Większością głosów zdecydowano, iż zwyciężczynią zostanie Milena Drobińska z kl. 5a - przebrana za Lorda Wadera z Gwiezdnych Wojen. Uczennica własnoręcznie wykonała swoje przebranie korzystając z surowców wtórnych, takich jak karton i papier. Jej dzieło wymagało wiele pracy, zaangażowania i kreatywności. Uczennica otrzymała nagrodę rzeczową oraz aplauz zebranych na zabawie uczniów. Jedną z wielu atrakcji było także malowanie twarzy przez opiekuna SU i ta atrakcja cieszyła się dużym powodzeniem. Dzieci pomagające w organizacji i przebiegu imprezy wykazały się dużą odpowiedzialnością. Oprawą muzyczną imprezy oraz opieką nad sprzętem muzycznym zajęli się Kajetan Mikołowski oraz Szymon Koth z kl 5a. Od trzech lat w organizacji dyskotek pomaga zawsze chętna do pomocy Patrycja Świniarska z kl 7d. Dyskoteka karnawałowa przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze i po rozmowie z dziećmi zaliczyliśmy ją do bardzo udanych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.