Gala Liderów Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej

Opublikowano: 2023-06-23 14:22, Numer artykułu: 70579 , Autor: P.Strychalski

W dniu 20.06.2023 r. odbyła się w Pałacu Młodzieży VI Gala Liderów Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej. W spotkaniu uczestniczyli: Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Magdalena Buschmann, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy Lech Zagłoba – Zygler , dyrektorzy szkół oraz szkolni liderzy projektu a także delegacje uczniów z bydgoskich placówek..

Podczas gali wręczono nagrody dla liderów samorządności KOSTKA. Uczeń naszej szkoły Paweł J. z klasy 8d zdobył nagrodę w kategorii Aktywność.

Wręczono również puchary za Festiwal Kultur. Przypominamy, że nasza szkoła w tym roku przedstawiała kulturę brazylijską. Odebraliśmy puchar za zdobycie I miejsca w kategorii Grand Prix oraz puchar za zdobycie I miejsca w kategorii Nagroda Publiczności.

Odebraliśmy również Certyfikat Specjalny SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA przyznawany szkołom najbardziej zaangażowanym w realizację projektu w roku szkolnym 2022/2023.