GRATULUJEMY ZWYCIĘZCY

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w konkursach zarówno szkolnych, międzyszkolnych, miejskich i tych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich ogromnej wiedzy oraz wszechstronności.  Jednym z takich uczniów jest ARTUR BIENIEK z klasy 8c. Artur zdobyłI miejsce w Miejskim Konkursie “Stulecie Odzyskania Niepodległości: Muzeum Wirtualne, Rzeczpospolira Polska”, również zakwalifikował się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego, z chemii i z fizyki, a przede wszystkim został LAUREATEM  Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z informatyki. Został również finalistą IX Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bydgoszczy w Języku Angielskim “Bydgoszcz - my home town” pod Honorowym Patronatem  Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Artur, jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy dalszych sukcesów!