KONKURS PLASTYCZNO – JĘZYKOWY

Opublikowano: 2022-03-29 10:01, Numer artykułu: 51667

KONKURS PLASTYCZNO – JĘZYKOWY

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas IV-VI do udziału w konkursie plastyczno - językowym na najładniejszą kartkę wielkanocną z życzeniami w języku angielskim.

Termin składania prac u swoich nauczycieli j. angielskiego – do 14 kwietnia 2022r.

Cele konkursu:

• pogłębianie wiedzy na temat tradycji wielkanocnych w krajach anglojęzycznych,

• wzbudzanie zainteresowania językiem obcym,

• doskonalenie umiejętności pisania życzeń w języku obcym,

• rozwijanie wyobraźni oraz zdolności manualnych i artystycznych.

Prace uczniów będzie oceniać jury, biorąc pod uwagę:

poprawność językową życzeń, samodzielność wykonania, stopień trudności techniki, pomysłowość i oryginalność formy, staranność wykonania oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Konkurs polega na wykonaniu kartki wielkanocnej i zamieszczeniu w niej życzeń wielkanocnych w języku angielskim. Na ostatniej stronie należy podpisać kartkę swoim imieniem, nazwiskiem oraz wpisać klasę.

• Każdy uczestnik przygotowuje tylko jedną pracę.

• Praca powinna być samodzielna, życzenia napisane własnoręcznie przez autora danej pracy.

• Technika i dobór materiałów plastycznych jest dowolny. Mogą to być kartki 3D (przestrzenne). Praca powinna być samodzielna.

• Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy i upominki.

• Każdy uczestnik konkursu jednocześnie wyraża zgodę na opublikowanie swojej pracy, imienia i nazwiska oraz zajętego miejsca na stronie internetowej naszej szkoły.

Organizatorzy:nauczyciele języka angielskiego