Konkurs plastyczny WIZERUNEK PLUSZOWEGO MISIA rozstrzygnięty!

Opublikowano: 2021-11-29 12:26, Numer artykułu: 46976 , Autor: B.Budziak

Konkurs plastyczny WIZERUNEK PLUSZOWEGO MISIA rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania.

Zwycięzcami konkursu są:

I miejsce – Jagoda Siekierska z klasy 1.

II miejsce – Filip Prekop  z klasy 2.

III miejsce – Oleksandr Balchos z klasy 3.

Wyróżnione zostały prace: Leny Siwiak, Antoniny Ćwiklińskiej, Leonarda Szabata, Julii Przybylskiej oraz Wojciecha Prentkiego.

Zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień do biblioteki szkolnej od poniedziałku 29 listopada 2021 roku. Serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy

Miniony tydzień upłynął uczniom klas 1-3 na świętowaniu Dnia Pluszowego Misia. Wychowawczynie świetlicy prowadziły zajęcia, których tematem przewodnim był miś (dzieci czytały wierszyki, śpiewały piosenki, wykonywały kreatywne prace plastyczne, uczestniczyły w zabawach i oglądały filmy o misiach). W czwartek 25 listopada z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia  w szkolnej bibliotece została także przygotowana wystawa książek z głównym bohaterem misiem, która cieszyła się dużym zainteresowaniem czytelników. Organizatorzy przygotowali także wystawę prac pokonkursowych, które można podziwiać w bibliotece.