KONKURS „Z zakładką czytam gładko”

Opublikowano: 2022-02-09 19:54, Numer artykułu: 49532 , Autor: B.Budziak

KONKURS „Z zakładką czytam gładko”

dla klas I-IV

1. Celem konkursu jest:
  • rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastyczno-technicznej oraz wrażliwości estetycznej,
  • doskonalenie umiejętności plastyczno-technicznych,
  • rozwijanie zainteresowań czytelniczych,
  • uświadomienie konieczności szanowania książek
  1. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zakładki do książki z obrazkiem ilustrującym scenę z ulubionej książki. Prace powinny mieć postać standardowej zakładki do książki. Zakładki mogą być wykonane w dowolnej płaskiej technice plastycznej.
  2. Zakładka musi posiadać przywiązaną metryczkę– imię i nazwisko, klasa, autor i tytuł książki, która była inspiracją.
  3. Zakładkę do książki należy dostarczyć do biblioteki do 18 marca (piątek) 2022 roku.
  4. Ocenie będzie podlegać:
  • pomysłowość,
  • zgodność pracy z tematem,
  • estetyka wykonania
  • samodzielność.
  1. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 28  marca 2022 roku na stronie internetowej szkoły.
  2. W konkursie przewiduje się nagrody rzeczowe dla pierwszych trzech miejsc.
  3. Organizatorzy nie zwracają prac i zastrzegają sobie prawo do zaprezentowania wybranych zakładek na stronie internetowej szkoły oraz w bibliotece.

Powodzenia!

nauczyciele bibliotekarze