LAPBOOK nt. „Zieleń to nasze płuca”

Opublikowano: 2023-06-02 10:18, Numer artykułu: 69403 , Autor: P.Strychalski

Zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w międzyszkolnym konkursie - LAPBOOK nt. „Zieleń to nasze płuca” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 38 w Bydgoszczy.

Cele konkursu:

1. Propagowanie właściwego sposobu korzystania z terenów zielonych, zieleni i sposobach ich ochrony.

2. Wdrożenie uczniów do pracy na rzecz wspólnego dobra.

3. Doskonalenie wiedzy nt. funkcji (znaczenia) jakie pełni zieleń w naszym mieście.

4. Kształtowanie szacunku dla przyrody.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach:

I kategoria: LAPBOOK nt. „Zieleń to nasze płuca” - uczniowie klas I – IV.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką . Format nie mniejszy niż A4.

Każdą pracę należy opisać podając:

● imię i nazwisko ucznia, klasę do której uczęszcza,

● nazwę i adres szkoły, imię i nazwisko opiekuna.

Uwaga: przyjmujemy tylko prace indywidualne, prace zbiorowe nie będą oceniane. Do każdej pracy należy dołączyć oświadczenie oraz zgodę na udział w konkursie.

Prosimy o składanie pracy konkursowej w sekretariacie szkoły, w sali nr 6 lub 3.

II kategoria: : LAPBOOK lub praca multimedialna nt. „Zieleń to nasze płuca” – uczniowie klas V – VIII.

Termin: do 16.06.2023r.

Każdą pracę należy opisać podając:

- imię i nazwisko ucznia, klasę do której uczęszcza,

- nazwę i adres szkoły, imię i nazwisko oraz nr telefonu opiekuna.

LAPBOOK – praca może być wykonana dowolną techniką . Format nie mniejszy niż A4.

Prezentacja multimedialna – maksymalnie 15 slajdów, forma elektroniczna na adres e-mailowy konkursu podany poniżej.

Nagrody i wyróżnienia

Decyzje jury nie podlegają odwołaniu. Nadesłane na konkurs prace nie będą zwracane autorom.

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o nagrodach i wyróżnieniach 19.06.23 r. drogą telefoniczną lub e-mailową.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie – Anna Bukowska, Magdalena Urbańska (organizatorki konkursu)

Dane kontaktowe:

e –mail: arika_83@o2.pl ,