Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Opublikowano: 2022-01-29 16:17, Numer artykułu: 49135 , Autor: P.Strychalski

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

XXXI edycja konkursu odbędzie się 17 marca 2022 roku. Jeśli będzie to możliwe, konkurs odbędzie się w formie stacjonarnej. Opłata za udział w konkursie wynosi 12 zł. Rodzic lub opiekun prawny uczestnika jest zobowiązany do wyrażenia pisemnej zgody na udział w konkursie. Zapisanie na konkurs polega na wpłaceniu kwoty 12 zł oraz na dostarczeniu podpisanej zgody przygotowanej przez organizatora konkursu do dnia 9 lutego.

Uczniowie klas II – III oraz klas IV mogą zapisywać się u swoich wychowawczyń (II, III) oraz u nauczycielek matematyki (IV). Uczniowie klas V – VIII mogą zapisywać się poprzez dostarczenie do sekretariatu (8:00 – 15:00) w zaklejonej oraz podpisanej kopercie opłaty oraz zgody.

Regulamin oraz zgody na udział w konkursie znajdują się do pobrania na stronie:

W przypadku pytań możliwy jest kontakt przez e-dziennik z panią Emilią Gulczyńską, która pełni funkcję szkolnego koordynatora konkursu.