MY FAVOURITE PRESIDENT OF THE United States of America

Opublikowano: 2024-03-07 08:35, Numer artykułu: 79628 , Autor: P.Strychalski

Nauczyciele języka angielskiego z przyjemnością informują, że konkurs „MY FAVOURITE PRESIDENT OF THE United States of America” został rozstrzygnięty.

Konkurs adresowany był do uczniów kl. 4 - 8 Szkoły Podstawowej nr 38, a jego celem było zainteresowanie uczniów kulturą i historią Stanów Zjednoczonych Ameryki. Należało wykonać pracę plastyczną przedstawiającą dowolnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki wraz z opisem w języku angielskim. Technika pracy była dowolna: kredki ołówkowe, pastele, ołówek, farby plakatowe, collage, wyklejanka, wycinanka.

Prace konkursowe zostały ocenione przez komisję powołaną przez Organizatora na podstawie następujących kryteriów: poprawność językowa tekstu, inwencja i pomysłowość prezentacji, ogólne wrażenie estetyczne oraz wysiłek włożony w wykonanie pracy. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, gdyż w konkursie wzięło udział bardzo wielu uczniów.

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce - Magdalena K. z klasy 6c