Narodowe Śniadanie u Jubilatki

8 listopada 2019 r. w Światowym Dniu Śniadania i Gotowania, w naszej szkole podejmowaliśmy gości podczas "Narodowego Śniadania u Jubilatki". Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Straży Miejskiej, Komendant Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny, przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej, UKW w Bydgoszczy, a także Rady Osiedla Wyżyny. Uczniowie klas 2 a i 3 c wraz z wychowawcami przygotowywali pożywne kanapki. Pracowali w zespołach, do których dołączali szacowni goście.  Wspólna praca przy kanapkach sprawiała nam ogromną radość. Tak przygotowane kanapki powędrowały na pięknie nakryty stół. Wspólnie z gośćmi, wychowawcami, dyrekcją szkoły zjedliśmy zdrowe śniadanie w bardzo miłej atmosferze.
Z życzeniami zdrowia: zespół ds. promocji zdrowia.