Obchody Święta Niepodległości

Zapraszamy do świętowania z naszą szkołą tego wyjątkowego dnia. Przygotowaliśmy dla Was:

1. Konkurs historyczno-literacki dla klas 6-8 pt.: „Razem możemy więcej – ojcowie odzyskania niepodległości przez Polskę”.
Konkurs ma na celu przybliżenie postaci Polaków, którzy przyczynili się w 1918 roku do odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Prace muszą być napisane w programie Word pakietu on-line, który zostanie udostępniony dla p. Jacka Jerchy, p. Lucyny Tomaszewskiej lub p. Bartosza Budziaka.

2. Obecna sytuacja ogranicza naszą aktywność fizyczną, dlatego zachęcamy uczniów i ich rodziny do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez miasto Bydgoszcz „11 LISTOPADA - AKTYWNI DLA NIEPODLEGŁEJ”.  Oprócz koszulki, którą ufundowało uczestnikom miasto – nauczyciele w-f obiecują ocenę celującą za dodatkową aktywność fizyczną – mile widziane jest również przesłanie nam rodzinnych zdjęć z tej aktywności (również poprzez platformę Teams).
Szczegóły akcji dostępne na stronie internetowej:

www.aktywna.bydgoszcz.pl

3. Ogłaszamy konkurs na pracę plastyczną wykonaną w sposób tradycyjny lub elektroniczny i przesłaną za pomocą Microsoft Teams do: p. Jacka Jerchy, p. Lucyny Tomaszewskiej lub p. Bartosza Budziaka poświęconą Narodowemu Świętu Niepodległości.

Prace historyczno-literackie oraz plastyczne przesyłamy do 15.11.2020r.

W aktywnym świętowaniu bierzemy udział 11 listopada, zgodnie z regulaminem organizatora.