Powrót do nauki zdalnej klas 1-3

Opublikowano: 2021-03-18 15:07, Numer artykułu: 37958 , Autor: H.Rauchfleisch

Szanowni Państwo.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uczniowie wszystkich klas realizują naukę zdalną od 22 marca 2021r. do 11 kwietnia 2021r.

W tym okresie, dla dzieci z klas 1-3, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła organizować będzie opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców.

Możliwe jest organizowanie nauczania zdalnego lub stacjonarnego na terenie szkoły ze względu na rodzaj niepełnosprawności ucznia lub ze względu na inne przyczyny uniemożliwiające uczniowi naukę zdalną w domu.

Dla uczniów klas ósmych umożliwia się konsultacje indywidualne lub w małych grupach.

Hanna Rauchfleisch
Dyrektor SP38