PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Opublikowano: 2023-11-28 12:55, Numer artykułu: 75640 , Autor: H.Rauchfleisch

W dniach: 05—07.12.2023r. odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty.

Uczniowie klas I-III uczestniczą w zajęciach zgodnie z planem lekcji.

Uczniowie klas IV-VII rozpoczynają lekcje:

- 05.12.2023r. (wtorek) od 5.godziny lekcyjnej, tj. rozpoczynają lekcje o 11.45 i realizują kolejne, zgodnie z planem lekcji,

- 06 i 07.12.2023r. (środa i czwartek) od 4.godziny lekcyjnej, tj. od 10.45 i realizują kolejne, zgodnie z planem lekcji.

Wszyscy uczniowie klas ósmych przychodzą do szkoły każdego z wyznaczonych dni egzaminu o godz. 8.00.

05.12.2023r. (wtorek) – egzamin próbny z języka polskiego

06.12.2023r. (środa) – egzamin próbny z matematyki

07.12.2023r. (czwartek) – egzamin próbny z języka angielskiego

Uczniowie wykorzystują maksymalnie przeznaczony czas na rozwiązanie testu. Opuszczają salę po wyznaczonym czasie.

W dniach egzaminu próbnego uczniowie klas ósmych nie mają lekcji.

Uczniowie zabierają na egzamin:

- legitymację szkolną,

- 2 długopisy lub pióra z czarnym atramentem/tuszem (niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmywalnych/ścieralnych) oraz linijkę (tylko na egzamin z matematyki),

- małą butelkę wody, którą stawiają na podłodze, przy nodze stolika.

Uczniów obowiązuje:

- strój  apelowy,

- zakaz wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych oraz zakaz  rozmów, zadawania pytań członkom zespołu nadzorującego po zapisaniu godziny rozpoczęcia egzaminu.

Drodzy Ósmoklasiści,

potraktujcie poważnie próbę przed EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY.

Zmierzycie się z nową sytuacją, dostosowaniem się do określonych zasad, pisaniem testu w nieco innych warunkach, z gospodarowaniem czasu i z panowaniem nad stresem.

Sprawdzicie swoją wiedzę i umiejętności.

Życzę powodzenia!

Hanna Rauchfleisch