Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Opublikowano: 2023-05-10 21:08, Numer artykułu: 68370 , Autor: P.Strychalski

W czerwcu ruszy piąta edycja projektu „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”.
Będziemy walczyć o miano najbardziej rowerowej szkoły w Bydgoszczy!
Liczymy na Was!
Wystarczy pobrać na telefon darmową aplikację „Aktywne Miasta”.

Zarejestrować się za pomocą Facebooka, konta google lub adresu email (proszę to zrobić możliwie najszybciej!), następnie:
- wybrać zakładkę „Rywalizacje”,
- wybrać „Trening dla miast”,
- dołączyć do Bydgoszcz Metropolia,
- dołączyć do Miasto Bydgoszcz,
- zaznaczyć Szkołę Podstawową nr 38 (SP nr 38) i wybrać klasę dla, której będziemy kręcili kilometry.

Akcja trwać będzie od 01 do 30 czerwca br. Udział w zabawie jest bezpłatny i bardzo prosty. Polega na kręceniu kilometrów dla wybranego miasta przy użyciu aplikacji. Im więcej nas będzie, tym większe szanse mamy na podium. Ważny jest każdy rowerzysta i każdy „wykręcony” kilometr. Zachęcamy do wspólnej zabawy nie tylko uczniów naszej szkoły, ale całe grono pedagogiczne oraz rodziców.

Dla najlepszych szkół czekają nagrody.

Szczegóły projektu znajdują się na oficjalnej stronie rywalizacji - https://www.aktywne.miasta.pl/

Ze sportowym pozdrowieniem,

koordynator Alicja Jażdżewska.