RAZ NA ZIELONO

Opublikowano: 2024-04-09 20:43, Numer artykułu: 81374 , Autor: P.Strychalski

Wszyscy lubimy wiosnę i z utęsknieniem na nią czekamy. W piątek 5 kwietnia w naszej szkole był dzień „Raz na zielono”. Wszystkie nasze działania miały charakter wiosennego przebudzenia. Byliśmy ubrani na zielono. Wzięliśmy udział w przedstawieniu pt. „Poszukiwania wiosny” przygotowanym przez kółko teatralne pod kierunkiem pani Magdy Gust. Potem wiosenna zumba prowadzona przez panią Alicję Jażdżewską wprowadziła nas w dobry nastrój. Tanecznym krokiem rozeszliśmy się do klas gdzie wycinaliśmy czterolistną koniczynkę , motylki, biedronki. Punktem kulminacyjnym dnia były warsztaty kulinarne. Samodzielnie przygotowywaliśmy zielone sałatki z wykorzystaniem sałaty, rukoli, szpinaku. Każda sałatka była smaczna, zdrowa i niepowtarzalna w smaku. W ten sposób uczniowie i nauczyciele z edukacji wczesnoszkolnej świętowali nadejście długo oczekiwanej wiosny.
Zespół prozdrowotny