Rywalizacja o Rowerową Stolicę Polski 2020

Nasza szkolna drużyna zajęła 28. miejsce w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski, godnie reprezentując nasze kochane miasto.
Cała szkoła walczyła i każdy kilometr był ważny. Nasze polonistki szalały na rowerach, dzieci też starały się na miarę swoich możliwości. Oczywiście bez rodziców drużyna szkoły podstawowej by nie istniała. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom i sympatykom i zapraszamy do zabawy w następnej edycji. Polecamy aplikację na komórkę Rowerowa Stolica Polski - każdy kilometr, który przejedziemy lub przejdziemy wymieniony jest na punkty, który uprawniają nas do nagród. Dzięki temu programowi możemy również uczestniczyć w wielu grach miejskich organizowanych przez Aktywną Bydgoszcz.