Śniadanie u Lidera

Opublikowano: 2022-11-09 14:42, Numer artykułu: 59829

W dniu 8 listopada 2022 r. (we wtorek) o godz. 9:00 w stołówce szkolnej odbyło się Bydgoskie Śniadanie u Lidera. Cykliczne przedsięwzięcie zespołu prozdrowotnego w światowym dniu śniadania, po raz kolejny miało na celu przygotowanie zdrowego śniadania przez dzieci i wychowawców z klasy 2 a i 3 b wspólnie z zaproszonymi gośćmi (Vipami - przyjaciółmi  naszej szkoły).
Swoją obecnością zaszczycili nas:
Barbara Nawrocka – rzecznik prasowy Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ,
Katarzyna Sobieszczańska – starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy,
Przemysław Radaszewski – młodszy aspirant Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy,
Karolina Kasprzyk – starszy sierżant Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy,
Beata Rogawska – Schmitd – profilaktyk policyjny,
Anna Różańska – Oddział Profilaktyki Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy,
Stanisław Mrówka – radny Rady Osiedla Wyżyny.
Tego ranka na stołówce było kolorowo, pachnąco i zdrowo. Pozostali uczniowie klas1-3 wspólnie z wychowawcami w swoich salach również przygotowywali zdrowe śniadania. Natomiast uczniowie klas 4-8 przynieśli z sobą do szkoły pełnowartościowe kanapki.

Z życzeniami zdrowia: zespół prozdrowotny.

Nasze wydarzenie udokumentowało Radio PiK:

Pani Redaktor i Panu Kamerzyście dziękujemy za ciepłe słowa. Miło nam, że sie podobało.

Dziękujemy za zmontowanie pięknego filmiku!