„Śniadanie w koronie”

Nasza szkoła od lat bierze udział w programie Śniadanie Daje Moc. Na dzień 8 listopada dzieci zawsze czekają z niecierpliwością. Wspólne śniadanie stało się już naszą tradycją. W tym roku dzień ten przypadał w niedzielę, dlatego  6 listopada uczniowie klas I –III przystąpili do przygotowania „Śniadania w koronie”. Pod kontrolą swoich wychowawców ,pamiętając o higienie, przestrzegając zasad bezpieczeństwa, dzieci z entuzjazmem robiły dla siebie drugie śniadanie. Wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością. Kanapki były kolorowe, zdrowe, pyszne i urozmaicone. Z wielkim apetytem znikały z talerzy. Był to udany dzień promujący zdrowie w naszej szkole. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie, będą pamiętać, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, który dostarcza energii do nauki i zabawy.