SP38 ZAPRASZA NA KONCERT "PRZYWOŁUJEMY ANIOŁY"

Opublikowano: 2023-01-10 12:52, Numer artykułu: 62972

Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy zaprasza na wieczór poetycko-muzyczny „Przywołujemy anioły”. Wspaniałe kobiece wiersze bydgoskiej poetki, z zawodu nauczycielki matematyki Aliny Rzepeckiej odsłonią najważniejsze aspekty codzienności, pozwolą zachwycić się ową codziennością, zatrzymać się na chwilę i kontemplować poezję zamkniętą w precyzyjnie  dobranych słowach.  Zaś w wyjątkowy świąteczno-noworoczny nastrój  wprowadzi nas  muzyka skrzypaczki Switłany Pobereżniuk, która przez ostatnie 30 lat grała pierwsze skrzypce w orkiestrze Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu. Ponadto wieczór uświetni występ chórów Szkoły Podstawowej nr 38: „Dolce Canto” i „Ojejku”, które mogą poszczycić się licznymi sukcesami w konkursach ogólnopolskich.

Pliki do pobrania: