ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

Opublikowano: 2022-10-13 19:05, Numer artykułu: 58328

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Uśmiechu.  Głównym celem tego dnia było zwrócenie uwagi , aby wszyscy dużo śmiali się i poświęcali większą uwagę dobrym uczynkom. Chcieliśmy przekonać siebie i innych, że człowiek radosny to człowiek szczęśliwy. Mottem tego dnia było hasło „Śmiech to zdrowie”. Mieliśmy przypięte  do swojego stroju symbole żółtej uśmiechniętej buzi, udekorowaliśmy nimi też tablice klasowe i  szkolne. Uczniowie klas I – III wzięli udział w zabawach sportowych pt. ”Z uśmiechem do mety „.Podczas zabaw dopisywał nam dobry humor  i   gościł uśmiech na twarzy.  W tym dniu w szkole było wesoło i kolorowo. Warto śmiać się częściej i zarażać śmiechem innych, ponieważ minuta śmiechu działa jak 45 minut relaksu.

Zespół prozdrowotny