„Szal dla zimy z wersów zrobimy”

SZKOLNY KONKURS POETYCKI DLA UCZNIÓW SP 38

1. Adresaci konkursu:

• uczniowie klas 1-3 (1. kategoria wiekowa),
  • uczniowie klas 4-6 (2. kategoria wiekowa),
  • uczniowie klas 7 -8 (3. kategoria wiekowa).

2. Warunki uczestnictwa:

• napisanie wiersza o tematyce zimowej (1. kategoria wiekowa – min. 4 wersy, 2. kategoria wiekowa – min. 8 wersów,  3. kategoria wiekowa - min. 12)
  • zgłoszenie do konkursu tylko jednego wiersza przez każdego uczestnika,
  • napisanie wiersza komputerowo,
  • przesłanie do organizatorów drogą elektroniczną na adres nr@38.bydgoszcz.pl wiersza opatrzonego metryczką zawierającą następujące dane:

imię i nazwisko autora

klasę

imię i nazwisko wychowawcy klasy

• Przesłanie pracy jest jednoznaczne ze zgodą rodziców na udział dziecka w konkursie i zgodą na przetwarzanie danych osobowych dziecka oraz na publikację wiersza.

3. Termin konkursu:

• prace należy przesłać do 24 stycznia 2021 roku. Opiekunów uczestników, którzy zostaną nagrodzeni lub wyróżnieni, powiadomimy o rozstrzygnięciu konkursu drogą elektroniczną. Nazwiska laureatów zostaną również opublikowane na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 38 w Bydgoszczy (https://sp38.edu.bydgoszcz.pl)
  • o wynikach konkursu organizatorzy powiadomią do dnia 22 lutego 2021 roku.

4. Organizatorzy wyłonią trzech autorów najpiękniejszych wierszy (po jednym w każdej kategorii wiekowej) oraz trzy wyróżnienia (po jednym w każdej kategorii wiekowej).

Wszystkie wolne od błędów nadesłane wiersze  będą zebrane w jeden tomik i opublikowane w szkolnej bibliotece SP 38.